Apie mus

       UAB „Argo akis“ savo veiklą Lietuvoje skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Įmonė priklauso tartautineinepriklausomai optikos prekių federacijai “Einar Group”. Mūsų istorija prasidėjo 1993 metais Vengrijoje, išsiplėtė Rytų Europoje ir XXI amžiuje padengė ne tik visą Europą bet ir Azijos bei Afrikos žemynus.

       Mes kuriame ir gaminame akinius nuo saulės, akinius skaitymui ir rėmelius receptiniams akiniams.

 

        Iš kasmetinės rudenį pristatomos kolekcijos į Lietuvą atkeliauja šimtaiįvairiausių modelių tiek saulės akinių suaugusiems tiek vaikiškų akinių, ir žinoma akinių skirtų skaitymui. Akiniai moterims ir vyrams – universalūs, tinkantys skirtingiems veido tipams, tačiau rėmelių spalva, raštais bei forma yra tuo metu vyraujančių mados tendencijų ir lengvai randa kelią ir į lietuvio, ir į užsieniečio širdį. Visi akiniai yra testuoti ir sertifikuoti, atitinkantys Europos sąjungos patvirtintus standartus. Nors akinių gamyba vykdoma Kinijoje  produkcijos kokybės priežiūrą vykdo Einar grupės ekspertai.

       Saulės akinių mažiesiems pasiūla taip pat didelė. Bendradarbiaujame su kompanija Disney ir turime teisę platinti akinius su populiariausiais animacinių filmų herojais – Minnie, Batman, Frozen, Angry Birds, Cars ir kt.

 

       Pastaruoju metu Europoje itin auga akinių skaitymui populiarumas. UAB „Argo akis“ vieni pirmųjų į Lietuvą atvežė tokio tipo akinius. Mitas, kad netinkami akiniai gali sugadinti regėjimą nyksta. Žmonės ima suprasti, kad akiniai nei pataiso nei sugadina regėjimą. Regėjimo kokybė ir akių sveikata priklauso nuo visiškai kitų faktorių, nuo bendro žmogaus fizinio ir emocinio aktyvumo ir pajėgumo. Akiniai - tai kaip ramentas šlubam – jis padeda eiti, bet negalios neišgydo. Senatvinė toliariagystė yra natūralus organizmo kitimo procesas. Jo metu deformuojasi žmogaus akies obuolio forma, silpsta raumenys kurie jį turi suspausti. Todėl akis nebegali sufokusuoti arti esančio vaizdo į akies tinklainę. Dar praeitame šimtmetyje, daktarai pripažino, kad tai natūralus procesas. Kad palengvinti žmonių dalią ir kad jie galėtų perskaityti rašytinį tekstą, šiai dienai jau nebereikia eiti pas gydytoją specialistą ir gamintis receptinius akinius. Akinius skaitymui, kurie skirti ne pastoviam nešiojimui, jūs galite įsigyti bet kurioje krautuvėje ar vaistinėje. Tiesa, be recepto parduodami akiniai parduodami tik iki tam tikro stiprumo, tiksliau iki +3.5 dioptrijos, t. y. Tie akiniai kurie koreguoją natūralios senatvinės toliariagystės pakitimus. Jei jums tokie standartiniai akiniai jau netina, tekstas išlieka neryškus, jums patartina kreiptis pas specialistą oftamologą.

        Dėl augančios skaitymo akinių paklausos dar labiau padidėjo ir jų pasiūla. Jei anksčiau galėjome pasiūlyti tik paprastus, standartinio tipo, universlius akinius skaitymui. Šiai dienai pasiūloje yra įvairiausių madingų modelių ir spalvų. Taip pat į rinką ateina ir naujausios inovacijos. Ar jums teko girdėti apie Blue Blance control lęšius BBC? Tik prieš kelis metus pristatyta naujiena. Akinių lęšiai tuirntys BBC filtrą, apsaugantį nuo intensyvių ir akį varginančių mėlynos spalvos spindulių. Juos spinduliuoja visi ekranai, monitoriai, vaizduokliai ir mobilieji telefonai. Šiandien mes vis daugiau skaitome nebe spausdintą tekstą, o būtent tekstą iš ekranų. Ir todėl mūsų akys yra labiau varginamos. Jau dabar mes galime jums pasiūlyti skaitymo akinius su BBC filtru. Ir jų kaina tik nedaug didesnė už paprastų akinių. Visa tai dėka šio amžiaus technologijų ir masto ekonomikos.

      Mes garantuojame, jog įsigydami mūsų siūlomą gaminį, Jūs perkate praktišką, kokybišką ir madingą prekę viena žemiausių kainų rinkoje.