Kaip užsisakyti

  1. Išsirinkti norimą prekę. Prekes galima pamatyti pasirinkus reikiamą kategoriją kairiajame meniu. Jei tai skaitymo akiniai, tai galite pasirinkti dioptriją ir ekrane matysite visus turimus modelius pasirinktos dioptrijos. Po pasirinkta preke paspauskite "Į krepšelį". Jei norite išsirinkti dar vieną prekę, rinkitės lygiai taip pat, kaip rinkotės pirmąją prekę. Visos pasirinktos prekės bus susumuotos Jūsų prekių krepšelyje, kurį galite patikrinti paspaudę "krepšelis" viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.
  2. Įrašykite informaciją apie pristatymą ir užsiregistruoti. Registracija yra reikalinga tam, kad kitą kartą apsilankę mūsų parduotuvėje neturėtumėte dar kartą įvesti duomenų.
  3. Pasirinkti mokėjimo būdą. Galimas mokėjimas banko pavedimu, grynais atsiimant prekę arba pagal sutartį.
  4. Peržiūrėti sąskaitą ir sumokėti. Paspaudus mygtuką "patvirtinti ir mokėti" jums bus sugenruota sąskaita. Sumokėję už pasirinktas prekes, Jūs gausite elektroninį laišką su užsakymo duomenimis. Apie Jums išsiųstas prekes būsite informuotas elektroniniu laišku.  Kilus klausimams, su Jumis susisieks Argo.lt darbuotojai.


Jei esate pirkę anksčiau ir norite pakartoti tokį patį užsakymą reikia:

  • Pasijungti prie sistemos su savo elektroniniu paštu ir slaptažodžiu.
  • Atsidaryti "Asmeninė informacija".
  • Pasirinkti užsakymą, kurį norite pakartoti.
  • Spausti "Atnaujinti" ir Jūsų anksčiau pirktos prekės atsiras prekių krepšelyje.