UAB ARGO AKIS

Apie:

UAB „Argo akis“ savo veiklą Lietuvoje skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Įmonė priklauso didžiausiam akinių rėmelių gamintojui ir kūrėjui Europoje Einar Group ir yra viena iš 25 narių, turinčių teisę ir galimybes į savo šalį pristatyti naujausias tinklo dizainerių kurtas akinių nuo saulės, akinių skaitymui ir akinių rėmelių kolekcijas. Pastarosios prekybos vietas pasiekia kelis kartus per metus – rudenį ir pavasarį ir yra ypatingai vertinamos lietuvių.

Iš rudenį Vengrijoje pristatomos kolekcijos į Lietuvą kasmet atkeliauja apie 200 įvairiausių modelių saulės akinių suaugusiems. Akiniai moterims ir vyrams – universalūs, tinkantys skirtingiems veido tipams, tačiau rėmelių spalva, raštais bei forma yra tuo metu vyraujančių mados tendencijų ir lengvai randa kelią ir į lietuvio, ir į australo ar į ispano širdį. Visų jų lęšiai apsaugoti nuo UV spindulių, o modeliai, labiausiai tinkantys vairuotojams ar sportininkams, gali būti su poliarizuotais stiklais.

Saulės akinių mažiesiems pasiūla taip pat didelė. Akinukai ryškūs, margi, dailinti mėgstamų kino filmų tematika, nes glaudžiai bendradarbiaujame su kompanija Disney.

Pastaruoju metu Europoje itin auga akinių skaitymui populiarumas. UAB „Argo akis“ vieni pirmųjų į Lietuvą atvežė tokio tipo akinius, o po kiekvieną pavasarį Vengrijoje pristatomos kolekcijos mūsų šalies prekybos vietas papildo kokybiškais ir vis gražesnių modelių akiniais už tokią kainą, kad dažnas pirkėjas įsgyja net kelis gaminius iškart. Tai labai patogu, nes jaunesnės kartos atstovams akiniai tampa dažnai keičiamu ir lengvai priderinamu, bet regą tausojančiu aksesuaru, o vyresnio amžiaus žmonėms – daiktu, kurio neįmanoma pamesti, nes tokio pat stiprumo, bet skirtingų modelių akiniai gali būti ir sode, ir prie televizoriaus, ir prie skaitomo žurnalo ar knygos.UAB „Argo akis“ akinių nuo saulės, akinių skaitymui bei akinių rėmelių įsigyti galite Lietuvos didžiausiuose prekybos centruose, vaistinėse, vaikiškų prekių parduotuvėse bei optikos kabinetuose arba apsilankę internetinėje įmonės parduotuvėje.

 

Mes garantuojame, jog įsigydami mūsų siūlomą gaminį, Jūs perkate praktišką, kokybišką ir madingą prekę viena žemiausių kainų rinkoje.