Выставление счетов


Atsiskaitymas grynais atsiimant prekes iš "Argo.lt" biuro

  • Atsiskaityti grynais pinigais galima atsiimant užsakymą iš mūsų biuro. Tokiu atveju Jums vis tiek reikia suformuoti užsakymą internetu www.argo.lt parduotuvėje, kad mes galėtumėme patikrinti ar turime Jūsų užsakomas prekes sandėlyje bei jas Jums rezervuotumėme. Kai užsakymas paruoštas atsiėmimui, Jums yra išsiunčiamas apie tai informuojantis elektroninis laiškas. Rezervuotos prekės saugomos dvi darbo dienas. Jeigu per tiek laiko neatsiimate užsakymo, tuomet rezervacija panakinama ir prekės grąžinamos į prekybą. Išimtinais atvejais, pvz. kai užsakoma didelė siunta, galime Jūsų paprašyti užsakymą apmokėti iš anksto. Šiuo metu neturime galimybės priimti apmokėjimą bankine mokėjimo kortele.


Atsiskaitymas pavedimu

  • Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą bankiniu pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite informuoti kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Su šia informacija Jums taip pat bus išsiųstas elektroninis laiškas.

    Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.

    Jei pavedimą darysite iš Swedbank ar SEB banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, tuomet jis mūsų sąskaitą pasieks tik kitą darbo dieną. Bankai informacija apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, Jūsų pavedimą iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.

    Jeigu užsakymas neapmokamas per kelias darbo dienas, tuomet jis panaikinamas.